Bizi Hemen Arayın Bize İstediğinizi Sorun
Demirci Ahmeet Osmanlı Demircisi

BİZ KİMİZ?

Demirci Ahmet, 1981 yılında kurulmuş olup yalnızca Osmanlı El Sanatları Modelleri üretmekteyiz. Lokmalı Pencere, Osmanlı Penceresi, Tarihi Osmanlı penceresi, Tarihi Osmanlı Cami Kapıları ve restorasyon vb. işleri ise müşterilerimiz için en iyi kalitede yapmak için çalışıyoruz.

Referanslarımızdan bir kısmı ise İstanbul Kapalı Çarşı Kapıları, İstanbul Haznedar Merkez Cami, İstanbul Florya Fatih Cami, Ankara Ulus Cami, İstanbul Seyit Nizam Cami, İstanbul Bircan Eresin Cami, İstanbul Beylerbeyi Cami, İstanbul Kılıç Ali Paşa Cami’nden oluşturmaktadır.

Misyon & Vizyon

Hizmet verdiğimiz sektörde “Demirci Ahmeet” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, tedarikçisi ile birlikte sürekli gelişen, möşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir marka ekipmanlarına ihtiyac olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olamaktır. Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizleri de müşterilerimiz arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, saygılarımızı sunuyoruz.